PB2499 REZERVOVANÉ - Rozostavaný rodiný dom PB s pozemkom o výmere 1777 m2

Základné informácie

Katalógové číslo: PB2499
Typ: Domy | Rodinný dom
Ponuka na: Predaj
Poloha: Považská Bystrica
Stav: rozostavaný
Plocha: 1777 m2
Počet poschodí: 3
Balkón: Áno
Pivnica: Áno
Garáž: Áno
Materiál: Tehla
Prístup: miestna komunikácia
Zastavaná plocha: 195 m2
Pozemok: 1777 m2
Úžitková plocha: 350 m2
Terén: svahovitý

Inžinierske siete

Voda: Áno
Elektrina: Áno
Plyn: Áno
Kanalizácia: Áno

Cena

Cena: 109 180 Eur

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám rozostavaný rodinný dom v Považskej Bystrici s pozemkom o výmere 1777 m2. Dom je z tehly a kvádry,  so sedlovou strechou pokrytou škridlou, celá stavba je podpivničená, dom je napojený na všetky inžinierske siete. Dom je potrebné dokončiť - fasádu, omietky, podlahy, okná, sanitu, keramické obklady a podlahy, kúrenie.

Suterén domu je čiastočne vo svahu, v prednej časti sa nachádza garáž s montážnou jamou, dielňa, sklad a sprchovací kút, v zadnej časti sa nachádzajú dve pivnice, chodba, technická miestnosť s kotolňou, práčovňa a sušiareň a schodisko s kovaným zábradlím. K dispozícií je dlažba a mramor na podlahy.

Na prvom poschodí sa nachádza vstupná hala, veľká obývacia izba s krbom, pracovňa, samostatná kuchyňa, špajza, kúpeľňa, wc a ručne kované schodisko na druhé podlažie. K schodiskám sú k dispozícií dubové schody na dokončenie.

Na druhé poschodie, kde sa nachádza oddychová časť vedie kované schodisko, tu sa nachádza hala, veľká spálňa, ktorá sa dá predeliť na ďalšie dve spálne a kúpeľňa, 3x balkón z každej spálne a tiež schodište do podkrovia, kde sa nachádza kuchynka, samostatná miestnosť s krbom a kúpeľňa.

Pozemok je v tvare obdĺžnika, je mierne svahovitý až svahovitý. V zadnej časti za domom je sad s ovocnými stromami.

V cene aj sprostredkovanie, právne a fin. služby, overovanie a kontrola vlastníckych vzťahov počas celej doby, úhrada za overenie a vklad na kataster.

Dom má potencián o. i. aj 2-generačného rodinného domu, možnosť dokončiť podľa vlastných predstáv. Odporúčam vidieť osobne zvnútra . Ohliadku si dohodnite na tel. č. 0948 029 299 .

Fotografie nehnuteľnosti

Odoslať túto nehnuteľnosť známemu
Pošli ponuku známemu
Váš email:
Komu (email):
Váš odkaz:
» Domy» Komerčné priestory» Pozemky» Iné
Rodinný dom
Predaj
Prenájom
Podnájom
Výmena
Postavíme pre Vás
PB2499 REZERVOVANÉ - Rozostavaný rodiný dom PB s pozemkom o výmere 1777 m2
Cena:
109 180 Eur
1